Kategorie: Wszystkie | dizajn | moda | muzyka | sztuka | taniec | teatr | yeti
RSS
sobota, 02 sierpnia 2008
czas na 'otwarte umysły'
 
..zdetronizowali "4 minutes". madonna z justinem przegrali z kawałkiem "that's not my name" electroduetu the ting tings. ting ting w języku mandaryńskim oznacza: 'otwarty umysł'. nie pomógł samochodowy parkour timberlake'a w singlowych notowaniach z duetem z salford. katie white i jules de martino z debiutanckim krążkiem "we started nothing" niespodziewanie celnie wdarli się na rynek po przeprawie przez biznes muzyczny. czas zweryfikuje czy to tylko sezonowy zachwyt.
magda pilarska
23:38, whitecube , muzyka
Link Dodaj komentarz »
nowy klip yelle

yelle "ce jeu"
reżyseria klipu: yoann lemoine
stylizacja: jean paul lespagnard
13:55, whitecube , muzyka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 lipca 2008
r_s
radiosimulator
 
radiosimulator jest projektem dźwiękowym tworzonym przez ludzi z polski, niemiec i innych państw, którzy działają na różnych obszarach sztuki, kultury i tworzenia kontekstu. jego bazą jest strona internetowa, która jest regularnie zmieniana i uzupełniana różnorodnymi pracami dźwiekowymi, wizualnymi oraz tekstowymi. obok własnych produkcji, prezentowana jest na niej również twórczość innych osób związanych z projektem. Dzięki otwarciu na międzynarodowe przestrzenie, radiowe i festiwalowe sytuacje, nasze dźwięki powinny bya słyszalne w eterze w wielu miejscach.
 
strana zatrzymała się rok temu, po 6. odsłonach projektu. mimo to pozostaje bardzo ciekawym zjawiskiem. miejmy nadzieję, że rs pokaże swoją kolejną realizację.
mateusz
17:59, whitecube , muzyka
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 czerwca 2008
kiedyś reykjavík
 
electro // pop // visual
 
sometime >> reykjavik, iceland
 
 

 
18:29, whitecube , muzyka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 czerwca 2008
justyno z allegro, nie płacz!
 
trudno oglądać tv i ominąć reklamy płyty justyny steczkowskiej dla fundacji tvn, jeśli nawet mnie "udało" się ją zobaczyć aż kilka razy. laureatka tegorocznego wiktora w kategorii "gwiazda piosenki i estrady" (co również wymagałoby zastanowienia) w spocie reklamowym wypowiada ujmujące wszystkich odbiorców hasła promujące, jakże modny obecnie, sposób uspokajania sumienia przez kupno płyty z kołysankami (w innych wypadkach nasze sumienia uzdrowić mają smsy, maskotki, bilety na mecz itd.). sposób w jaki to mówi przypomina bardziej reklamy środków przeciw zaparciom, niż stanowisko osoby sławnej promującej postawę charytatywną.
 
możliwe, że mina wokalistki wynika z poziomu jej poprzedniej płyty. choć, jak widać, wiktorom to nie przeszkadza. szkoda, że dobrze zapowiadająca się piosenkarka (ale to już bardzo dawno było) zdecydowała się zostać justyną.allegro.pl.
mateusz żurek
00:28, whitecube , muzyka
Link Dodaj komentarz »